Mingeçevir Politeknik Enstitüsü

Mingeçevir Politeknik Enstitüsü

Mingecevir Politeknik Enstitüsü hakkında aklınıza takılan sorularda devreye girerek doğru bilgi akışı sağlayan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı..

Mingeçevir Politeknik Enstitüsü

Azerbaycan Sanayi Üniversitesi’nin bir bölümü olarak 1991 yılında Bakanlar Kabinesi’nin aldığı karar doğrultusunda kurulan Mingeçevir Politeknik Enstitüsü, bir yıl sonra 1992’de önce Mingeçevir Enerji Enstitüsü daha sonra 1993 yılında da Mingeçevir Politeknik Enstitüsü halini almıştır. Yerleşkesi Mingeçevir şehrinde bulunan enstitü, ileri görüşlü çevre planlamasıyla dikkat çeken bir mimari yapıya sahiptir. Azerbaycanda Enerji bölümü tercihlerinin ilk sırasında yer alan enstitü; 24 sınıfı, modern spor kompleksi, bilimsel araştırma laboratuarları ve 280 kişilik konferans salonu ile eğitim vermektedir. 20 kişilik ideal sınıflarda özel bir eğitim veren Mingeçevir Politeknik Enstitüsü, Azerbaycan da enerji bölümü öğrencisi olmak isteyenler için en kaliteli seçimdir.

Mingecevir Teknik Enstitüsü enerji alanı haricinde mühendislik ekonomisi, ekonomi ve Azerbaycanda bilgisayar bilimleri okumak isteyen öğrencilere yüksek standartlı yükseköğretim imkanı sunmaktadır. Ayrıca Azerbaycanda bilgi teknolojileri eğitim almak isteyenler de, tek yetkili kimliği ile en kaliteli hizmetleri sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi ayrıcalığından yararlanarak Avrupa standartlarında eğitim alabilmektedir. Azerbaycanda ekoloji mühendisliği gibi yoğun talep gören bölümlere kayıt olmak için kontenjan sıkıntısı yaşamamak isteyenlerin doğru seçimi olan Eurostar, mekanik fakültesi ya da ekonomi ve yönetim fakültesi eğitimi almak isteyenlere de profesyonel kadrosuyla güvenilir hizmet vermektedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi

Modern yapısıyla Azerbaycan ekonomi yönetimi alanında öncü statüye sahip olan Mingeçevir Politeknik Enstitüsü tarafından verilen eğitimden yararlanmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’ne bir telefon açmanız yeterlidir. Azerbaycan enerji mühendisliği bölümlerinde okumak ya da Azerbaycanda makine mühendisliği eğitimi almak isteyenlere kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sunan Eurostar; kayıt, kabul, danışmanlık ve yerleşim gibi tüm işlemlerinizin kolay bir biçimde halledilmesini sağlayacaktır. Mingeçevir Politeknik Enstitüsü tüm öğrencilerinin kendilerini geliştirebileceği ve özgür bir biçimde ifade edebileceği öğrenci topluluklarına da sahiptir.

özgür Meslektaşlar Birliği ve öğrenci İlmi Cemiyeti gibi öğrenci toplulukları; Azerbaycanda enerji bölümü, mekanik fakültesi, ekonomi yönetim fakültesi ve tüm diğer fakülte öğrencilerine kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Fakülteler ve Bölümler

Enerji ve Mekanik Fakültesi

• Ekoloji Mühendisliği

• Makine Mühendisliği

• Isı Enerjisi ve Elektro-enerji Mühendisliği

• Yüzey Ulaşım Araçları Mühendisliği

• Bilgi Teknolojileri ve Sistemleri Mühendisliği

Ekonomi ve Yönetim Fakültesi

• Ekonomi

• Mühendislik Ekonomisi ve Yönetim

• Matematik ve Bilgisayar Bilimleri

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!