Azerbaycanda Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Azerbaycanda Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Azerbaycan’da Rusça öğrenmeye ne dersiniz? Profesyonel akademisyenlerin tecrübelerinden yararlanarak hem Azerbaycan’da dil öğrenebilir hem d

Azerbaycan’da Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Azerbaycan'da Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Azerbaycan’da Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Azerbaycan’da Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz? Azerbaycanın genelinde Rusça eğitim verilmektedir. Azeri Türkçe kursları ve Rusça kursları verilmektedir. Azerbaycanda Azeri Türkçesi ve Rusça dil kursları isteğinizi bize bildirmeniz yeterli 690 eurodan başlayan 6 aylık programlarımız ile mükemmel eğitim kadromuz ile siz öğrencilerimizi eğitim kalitesiyle beraber dil eğitiminize sizlere destek vermeye her daim yanınızdayız.

Tüm organizasyon firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurs kayıt işlemleri, programları, süreleri, masrafları, gidiş – dönüş organizasyonları kişiye özel yapılmaktadır.  Ön görüşmede istenen şartlarda  program hazırlanır. kursa yerleştirme ve  konaklama  ön görüşmede ayrıntıları ile verilir ve öğrenci Pasaport işlemlerine başlatılır vizesi alınır. Azerbaycanda tüm işlemleri güven içinde yapılır. Eğitimini alan öğrenci yaşama katılırken rusca konuşacağı için hiç zorlanmadan adapte olacaktır. Rusca kursu için yaz aylarını seçen öğrenci eylül döneminde üniversiteye hazırlık okumadan başlama imkanı yaratılmaktadır. Her türlü bilgiyi iletişim adreslerimizden randevu alarak Azerbaycan Eğitim Merkezimiz yardımcı olacaktır.

 

Azerbaycan ve Eğitim Fırsatı

Azerbaycanda Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Yurtdışında eğitim almayı düşünen ilk ülke olan Azerbaycan, gençlere üniversitelerde birçok fırsat sunuyor. Azerbaycan’ın Bakü, Sumgayıt ve Gence gibi büyük şehirlerinde eğitim almak, birçok kültürel etkinliğe katılmak ve daha iyi bir eğitim almak için önemlidir. Bu kadar büyük bir şehirde daha fazla yere gitme imkanınız var ve aynı zamanda büyük şehirlerdeki eğitim imkanları diğer şehirlere göre daha iyi. Bu sayede vizyonunuzu daha yüksek bir kalite düzeyine taşıma fırsatına sahip olursunuz. Ayrıca Azerbaycan üniversiteleri oldukça gelişmiş bir teknolojik yapıya sahiptir. Kendinizi geliştirmek istiyorsanız Azerbaycan’da eğitim almak sizin için büyük bir fırsat olacaktır. Hedeflerinize kolay ve sorunsuz bir şekilde ulaşmak herkesin hayalini kurduğu bir şeydir. Her yönden gelişmiş bir ülke olan Azerbaycan’da okumak, karşılaşabileceğiniz en iyi fırsatlardan biridir. Eğitimi de bir o kadar ileri düzeydedir ve sizin için birçok olanak sunar. Kendinizi geliştirmekten kazanacağınız deneyime kadar her konuda mükemmel bir eğitim almanızı sağlar. Gezip görebileceğiniz birçok yapı ve tarihi esere sahiptir. Aynı zamanda modern yapısıyla şehir, çeşitli pazar segmentlerini kendine çekiyor. Burada hayal edebileceğiniz ve hayal edebileceğiniz olasılıkları kolayca ve güzel bir şekilde yakalayabilirsiniz. Turlar ve aktivitelerle size harika bir kültür kazandıracak. Ayrıca orada yaşamak, farklı kültürlere tanık olmanızı ve öğrenmenizi sağlar. Bu nedenle Azerbaycan’da okumak sizin için her zaman büyük bir katkı ve ayrıcalık olacaktır. Azerbaycan çok geniş bir tarihi yapıya ve geleneksel kültüre sahiptir.

Azerbaycanda Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz?

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!