Hakkımızda

Günümüzde üniversite eğitimi 4 senelik bir ders süreci ve diplomadan çok daha karmaşık hale gelmiş durumdadır. Ülkemizde birbiri ardına açılan vakıf üniversiteleri ile çoğu kurumdaki eğitim kalitesi maalesef olması gereken ve istenenin yanından bile geçmemektedir. Bu bağlamda hali hazırda istenilen bölümde okumak üniversite sınavlarındaki çarpık sistem ile çoğu zaman mümkün olamazken birde üstüne istenmeyerek kayıt yaptırılan üniversitenin kalite eksikliği eklenince ortaya tam bir fiyasko çıkmaktadır. Tüm bu olumsuzluklara rağmen senelik fiyatları oldukça fazla olan bu kurumlar yerine aileler artık öğrencileri üniversite sınavı stresine girmeden ve makul ücretlerde okutabilecekleri yurtdışı üniversitelerine göndermeye başlamışlardır.

EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri olarak bizim görevimiz öğrenci ve ailelerine aldıkları bu önemli ve ciddi kararı gerçeğe dönüştürmelerinde bir yol gösterici görevinde olmaktır. 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Süreç ne kadar kolay ve istenilen şartlar ne kadar basit olursa olsun, ülkeler arası yazışmalar, vize işlemleri ve yurtdışı eğitim kurumunun talep ettiği belgelerin eksiksiz olmaması halinde zorlu bir dönemle karşılaşılabilir.

1993 senesinden günümüze edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyim ile EuroStar Eğitim Danışmanlık olarak biz ailelere ve öğrencilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için uğraşmaktayız. Bu yolda attığımız tecrübeli adımlar sayesinde hiçbir engele takılıp zaman kaybı yaratmadan en kısa zamanda öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmaya uğraşmaktayız. Hizmet verdiğimiz tüm ülkelerdeki ofislerimiz ile yapmakta olduğumuz işlemleri uzaktan değil yerinden takip etmekteyiz. Çalışanlarımızın çoğu o ülkede yaşayan Türklerden oluşturarak kişinin EuroStar yurtdışı ofislerimizde herhangi bir zorluk çekmemesi sağlamaktayız. Ayrıca personelimiz senelerdir o ülkede yaşadığı ve tüm diplomatik veya eğitimsel değişmeleri yakından takip ettiği için doküman ve istenen şartlar söz konusu olduğunda her türlü değişiklik anında uygulanıp herhangi bir sorun oluşması önlenmektedir.

Kişinin kendi yetkisinde olan tüm işlemleri hızlı ve etkili biçimde kendi personelimiz ile gerçekleştirerek ekstra ücretler ödenmesini ve vakit kayıplarını ortadan kaldırmaktayız. EuroStar Eğitim Hizmetleri farkını ilk andan itibaren yaşamanız için hem yurtdışı hem Türkiye ofislerimiz ile sürekli irtibat halinde olabilir, işleminizin detaylı olarak her ayağı hakkında anlık bilgi alabilirsiniz. Geleceğiniz hakkında doğru ve emin kararlar vermek için Eurostar her an desteğiyle yanınızdadır.

Sektördeki liderliğimizi yurtdışı eğitim danışmanlığını ülkemize getiren şirket olmaktan ve öğrencilerimizin başarısından aldığımızın farkında olarak sizlerin desteği ve eleştirileri ile her gün daha iyi ve faydalı hizmet vermeye devam etmekteyiz. Soru ve görüşleriniz için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir veya bürolarımıza misafir olabilirsiniz. Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!