Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü

Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü

Hem sosyalleşip hem de öğrencilik döneminizde güzel zaman geçirebileceğiniz Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsünden mezun olduğunuzda her türlü yeniliği..

Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü

Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü Hakkında

Azerbaycan öğretmenlik eğitimindeki kalitenin artması ve ilköğretim öğretmenliği için kadro oluşturulması için Azerbaycan Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev’in talimatıyla 2000 yılında kurulan Azerbaycan öğretmenlik Enstitüsü(AMI), öğretmenlerin eğitim niteliğinin geliştirilmesini sağlayan eğitim faaliyetlerine Bakü’deki Ana Enstitü bünyesinde başlamıştır.

Azerbaycanda öğretmenlik denince akla gelen ilk isim olan Azerbaycan öğretmenlik Enstitüsü, günümüzde sunduğu lisans, yüksek lisans, doktora ve ihtisas geliştirme üzerine eğitim programlarına 1929 yılında başlamıştır. Azerbaycan öğretmenlik Üniversitesi bünyesinde kontenjan derdi olmadan eğitim görmenizi sağlayan yurtdışı eğitimin tek yetkili ve en kaliteli merkezi Eurostar, uluslararası anlaşmalarıyla her zaman en avantajlı çözümleri sunarak yurtdışı eğitimde bir marka haline gelmiştir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi

Azerbaycan üniversiteleri ile yaptığı anlaşmalar sayesinde en uygun çözümleri en kaliteli hizmetlerle sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi, Azerbaycan üniversiteleri ile kariyerinizde büyük başarı elde etmenizi sağlayacaktır. Azerbaycan üniversiteler konusunda profesyonel kadrosuyla danışmanlık, yerleştirme, karşılama, kayıt ve daha birçok hizmet sunan Eurostar ile Azerbaycan öğretmenlik Enstitüsü ayrıcalığından yararlanmak için bize bir telefon açmanız yeterlidir.

11 yıllık eğitim verecek öğretmenler yetiştiren Azerbaycan öğretmenlik Enstitüsü; Qazax, Ağcebedi, Sumqayıt, Celilabad, Gence, Quba, Mingeçevir, Salyan, Şamaxı, Şeki ve Zaqatala kentlerindeki toplam 11 şubesiyle eğitim vermektedir.

Bölümler

• Tarih

• Matematik

• Coğrafya

• Fizik

• Psikoloji

• Pedagoji

• Azerbaycan Dili ve Edebiyatı

• Okul öncesi öğretmenliği

• Sınıf öğretmenliği

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!