Azerbaycan Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi

Azerbaycan Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi

Azerbaycan Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi verdiği kaliteli eğitimi ile öğrencilerin istedikleri kariyer hedeflerine ulaşmalarında büyük bir etken..

Azerbaycan Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi

Azerbaycan Cumhurbaşkanı tarafından verilen talimat ile 2002 yılında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de eğitim hayatına başlayan Azerbaycan Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi, üst düzey eğitimi ile günümüzde Azerbaycanda sanat akademisi öğrencisi olmak isteyenlerin ilk tercihi haline gelmiştir. Ressamlık Sanatlar Akademisi modern eğitimi ile birçok öğrencinin seçimi olduğundan, Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi adaylarda bir takım yeterlilikler aramaktadır.

Azerbaycan Devlet Ressamlık Komisyonu tarafından yapılan mülakat sonucunda yeterli görülen adaylar okula kabul edilmekte ve Azerbaycan Devlet Üniversitesi seçimlerinin en kaliteli adresi olan Azerbaycan Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi öğrencisi olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Azerbaycan mimarlık bölümü öğrencisi olmak isteyenlerin de son yıllarda yoğun talep gösterdiği Ressamlık Sanatlar Akademisi, British Council ile profesyonel bir işbirliği içindedir. Yaptığı uluslararası anlaşmalarla yurtdışında eğitimin tek ve en güvenilir adresi olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi ayrıcalığı ile Azerbaycanda heykeltıraşlık eğitimi almak için de Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi’ni tercih edebilirsiniz.

Azerbaycan moda tasarım bölümü öğrencisi olmak isteyenlerin de ilk tercihi olan Eurostar, en kaliteli hizmetleri her zaman cazip fiyatlarla sunmaktadır. Yurtdışından gelen birçok kariyer sahibi ressamın ve sanatçının ziyaret ederek öğrencilerle karşılıklı etkileşime geçtiği Azerbaycan Devlet Ressamlık ve Sanatlar Akademisi öğrencisi olmak için, Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nin profesyonel kadrosuyla sizlere sunduğu danışmanlık, karşılama, yerleşme, kayıt, kabul gibi hizmetlerimizden avantajlı fiyatlarla yararlanma fırsatını kaçırmayın ve hemen bizimle iletişime geçin.

Fakülteler ve Bölümler

Sanat Tasvir Fakültesi

• Grafik

• Heykeltıraş

• Resim Bilimi (Renkgarlık)

Mimarlık ve Dizayn Fakültesi

• Mimarlık ve Dizayn

• Resim

• Dizayn

• Kıyafet Tasarımı

• Uygulamalı Dekoratif Sanat

Sanat Ustalığı Fakültesi

• Sanat Tarihi

• İnsan Bilimi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!